Al 15 jaar horen we elk jaar weer van diverse 'fashion-experts', dat leggings nu echt verleden tijd zijn. Maar elk jaar weer verkopen we alleen maar meer leggings en als die zogenaamde deskundigen eens deze geweldige Mon Cheri legging zouden aantrekken, d Lees meer..
Al 15 jaar horen we elk jaar weer van diverse 'fashion-experts', dat leggings nu echt verleden tijd zijn. Maar elk jaar weer verkopen we alleen maar meer leggings en als die zogenaamde deskundigen eens deze geweldige Mon Cheri legging zouden aantrekken, dan snappen ze zelf ook wel hoe lekker een legging kan zitten en hoe geweldig je haar met van alles kan combineren! Ze is heerlijk zacht en heeft een stretchstof met maar liefst 95% ultra-comfortabel katoen en dat maakt deze blauwe Mon Cheri katoenen legging van Marianne een ideale, niet al te dikke enkellegging, die je heel vaak gaat dragen! Wat die huilende experts er ook van zullen vinden;-) In diverse kleuren te bestellen.
Altijd leuke kortingen en fijne artikelen
Kwaliteit prachtig!
Goed voor de kwaliteit en prijs
Altijd leuke kortingen en fijne artikelen
Kwaliteit prachtig!
Goed voor de kwaliteit en prijs
Een heerlijke zachte legging, die goed aansluit en lekker zit.
Helemaal blij met het product!
En ook een berichtje erbij gekregen wat het persoonlijk maakt!
Al 15 jaar horen we elk jaar weer van diverse 'fashion-experts', dat leggings nu echt verleden tijd ..
Met een account kun je altijd je bestellingen en artikelen terugvinden, een verlanglijstje aanmaken én profiteer je van nog veel meer voordelen!
Account aanmakenJe hebt nog geen artikelen in je Shoppingbag