Deze Vintage kousen van Gabriella lijken op die ouderwetse nylonkousen met zo'n minimaal boordje aan de bovenkant en een lichte satijnglans over de benen. Maar doordat deze Vintage jarretelkousen wel Lees meer..
Deze Vintage 20 kousen van Gabriella lijken op die ouderwetse nylonkousen met zo'n minimaal boordje aan de bovenkant en een lichte satijnglans over de benen. Maar doordat deze Vintage jarretelkousen wel elastaan/lycra hebben (iets wat er toen nog niet in zat), ervaar jij nu een heerlijke stretchstof in combinatie met een goold old, fantastische look!
Heerlijke kousen. Ik houd ervan om kousen met jarretels te dragen. Dus ben erg blij met deze kousen. Ook omdat ze mijn lange benen goed aankunnen.
Heerlijke kousen. Ik houd ervan om kousen met jarretels te dragen. Dus ben erg blij met deze kousen. Ook omdat ze mijn lange benen goed aankunnen.
Deze Vintage kousen van Gabriella lijken op die ouderwetse nylonkousen met zo'n minimaal boordje aan..
Met een account blijven artikelen bewaard in je shoppingbag, kun je bestellingen nakijken en een handig verlanglijstje maken!
Account aanmakenJe hebt nog geen artikelen in je Shoppingbag