Dit artikel hebben we speciaal genomen voor al die vroegere muurbloempjes, die destijds geen idee hadden hoe leuk en knap ze toen al waren, maar inmiddels beseffen dat ze vooral nú moeten genieten van het leven! En nee, dan bedoelen we niet dat je nu in j Lees meer..
Dit artikel hebben we speciaal genomen voor al die vroegere muurbloempjes, die destijds geen idee hadden hoe leuk en knap ze toen al waren, maar inmiddels beseffen dat ze vooral nú moeten genieten van het leven! En nee, dan bedoelen we niet dat je nu in je roze laklegging met paarse beenwarmers op de klassenavond van je dochter alsnog je sexy moves moet showen, maar we hebben het over dit luxe Shadow setje van Gabriella dat bestaat uit een prachtige, kanten jarretelgordel met 4 jarretels en hele fijne, 15 denier jarretelkousen met kanten boorden. Dit zwarte gordeltje zorgt er namelijk voor dat het onzekere muurbloempje van weleer nu definitief getransformeerd is naar een sensuele, volwassen vrouw die gezien mag, ho nee wacht, moét worden!
Dit artikel hebben we speciaal genomen voor al die vroegere muurbloempjes, die destijds geen idee ha..
Met een account kun je altijd je bestellingen en artikelen terugvinden, een verlanglijstje aanmaken én profiteer je van nog veel meer voordelen!
Account aanmakenJe hebt nog geen artikelen in je Shoppingbag