Kou is op z'n tijd best lekker, maar als jij naar buiten moet terwijl de ijspegels na één stap al aan je neus hangen, verlang je snel terug naar die zomerse, warme benen. Precies voor dat soort 'shit-wat-is-het-koud-dagen' hebben wij deze Warm Up 60 fleec Lees meer..
Kou is op z'n tijd best lekker, maar als jij naar buiten moet terwijl de ijspegels na één stap al aan je neus hangen, verlang je snel terug naar die zomerse, warme benen. Precies voor dat soort 'shit-wat-is-het-koud-dagen' hebben wij deze Warm Up 60 fleecepanty van Kunert genomen, die niet alleen voor heerlijk warme benen zorgt maar die je nu ook in het zwart én in de huidkleur Cashmere kunt bestellen! De zwarte Warm Up thermopanty is 60 denier dik, maar dankzij de speciale Warm Fiber stof houdt ze de warmte van je benen goed vast. Een hele warme thermopanty dus met het uiterlijk van een gewone, beetje doorzichtige basispanty en een optimaal draagcomfort!
Prachtige panty, zit als gegoten en lekker warm. Service is ook top
Prachtige panty, zit als gegoten en lekker warm. Service is ook top
Kou is op z'n tijd best lekker, maar als jij naar buiten moet terwijl de ijspegels na één stap al ..
Met een account kun je altijd je bestellingen en artikelen terugvinden, een verlanglijstje aanmaken én profiteer je van nog veel meer voordelen!
Account aanmakenJe hebt nog geen artikelen in je Shoppingbag