Mogen wij je even voorstellen aan Annika, jouw nieuwe BWFF (Best Washing Friend Forever). Annika is namelijk degene, die er straks voor gaat zorgen, dat al je panty's en lingerie tijdens het wassen heel blijven en dat al je kousen en sokken ook weer als e Lees meer..
Mogen wij je even voorstellen aan Annika, jouw nieuwe BWFF (Best Washing Friend Forever). Annika is namelijk degene, die er straks voor gaat zorgen, dat al je panty's en lingerie tijdens het wassen heel blijven en dat al je kousen en sokken ook weer als een paar de wasmachine uit komen ;-) Heul lief en heul handig dus en daarbij is dit witte waszakje met zwarte rits maar liefst 14 cm breed en 19 cm hoog en is zowel de onderkant als ook de bovenkant verstevigd! Bekijk ook alle andere waszakjes bij SOSHIN.
Het is goed en gemakkelijk voor pantys erin te wassen
Het is goed en gemakkelijk voor pantys erin te wassen
Mogen wij je even voorstellen aan Annika, jouw nieuwe BWFF (Best Washing Friend Forever). Annika is ..
Met een account kun je altijd je bestellingen en artikelen terugvinden, een verlanglijstje aanmaken én profiteer je van nog veel meer voordelen!
Account aanmakenJe hebt nog geen artikelen in je Shoppingbag