Niet alleen zorgt deze Black Glitter panty ervoor dat jouw outfit op de meest party-achtige wijze compleet wordt, maar deze feestpanty van MARCMARCS zit daarnaast ook nog eens...... Lees meer..
Niet alleen zorgt deze Black Glitter panty ervoor dat jouw outfit op de meest party-achtige wijze compleet wordt, maar deze feestpanty van MARCMARCS zit daarnaast ook nog eens de hele avond geweldig én je kunt zelf bepalen hoe shiny jij het wilt hebben. Deze beauty is namelijk ook binnenstebuiten te dragen, zodat je nog meer zilveren glitters hebt!
De MARCMARCS Black Glitter 20 is een zwarte glitterpanty van 20 denier met zilverkleurige metallic vezels. De fijne, licht transparante stof laat de benen mooi doorschemeren, terwijl de glitters voor een feestelijke schittering zorgen.
Wil je een subtielere glinstering, dan draag je de panty op de gebruikelijke manier. Mag jouw outfit wel wat harder schitteren, dan trek je haar binnenstebuiten aan voor een opvallender glittereffect. Kortom: één panty met twee glitterstanden, al ontbreekt alleen nog het knopje. ;-)
Het verstevigde broekje en kruisje geven extra stevigheid rond het bovenlichaam. De elastische samenstelling zorgt ervoor dat de zwarte feestpanty mooi rond de benen aansluit en prettig met je meebeweegt.
De Black Glitter 20 is een uitstekende keuze als je een zwarte panty met zilveren glitters zoekt die je op twee manieren kunt dragen. Dankzij de omkeerbare stof bepaal je zelf hoe opvallend de schittering wordt. Ideaal voor een feest, diner, kerstoutfit of iedere andere gelegenheid waarbij gewone zwarte benen simpelweg niet feestelijk genoeg zijn!
Vanwege de hygiëne mag de Black Glitter 20 panty niet gepast worden. Controleer daarom vóór het openen van de verpakking zorgvuldig de maatinformatie bij het artikel.
Trek de panty rustig aan en verdeel de stof gelijkmatig over de benen. Let daarbij op scherpe nagels, sieraden en ruwe oppervlakken. Pantyhandschoenen kunnen helpen om de fijne glitterstof tijdens het aantrekken te beschermen.
hele mooie panty's zitten als 2e huid
Hele mooie panty, zat heerlijk!
Goede pasvorm, dikte, mooie glans. Prima product
hele mooie panty's zitten als 2e huid
Hele mooie panty, zat heerlijk!
Goede pasvorm, dikte, mooie glans. Prima product
Mooi glittereffect, zit goed, ook als je wat langer bent.
Mooie panty met een fantastische pasvorm.
Ontzettend mooie, glinsterende panty ... Een echte beauty ❤️
Nog niet geprobeerd, maar ziet er prachtig uit! Ik hoop dat er meerdere kleuren beschikbaar komen.. Gouden glitters zou ultiem zijn, niet alleen voor de feestdagen. ;)
Fijne kerst en een voorspoedig 2017 (Y)
Niet alleen zorgt deze Black Glitter panty ervoor dat jouw outfit op de meest party-achtige wijze co..
Met een account blijven artikelen bewaard in je shoppingbag, kun je bestellingen nakijken en een handig verlanglijstje maken!
Account aanmakenJe hebt nog geen artikelen in je Shoppingbag