Oorspronkelijk heette dit artikel nummer 33032, maar omdat dit nogal een domme naam is voor een panty en omdat de schrijver van deze tekst een moeder heeft die Sara heet én die moeder ook nog eens gek is op ruitpanty's, vonden we het in alle opzichten leu Lees meer..
Oorspronkelijk heette dit artikel nummer 33032, maar omdat dit nogal een domme naam is voor een panty en omdat de schrijver van deze tekst een moeder heeft die Sara heet én die moeder ook nog eens gek is op ruitpanty's, vonden we het in alle opzichten leuker om haar die naam te geven (de H is er aan toegevoegd, omdat moeder Sara liever Sarah had geheten, dus dan is dat ook gelijk weer opgelost ;-) Valt er dan verder nog iets zinnigs te zeggen over de panty, horen we je denken? Jazeker, want de Sarah ruitpanty is bovenal een hele comfortabele panty van 30 denier met een lichte glans en een zwart/grijs ruitmotief, dat vanaf het versterkte broekje helemaal doorloopt tot aan je tenen, zodat je haar ook prima met open schoenen kunt dragen. En dankzij het ruitjespatroon in donkere kleuren kun je haar met veel verschillende outfits combineren zonder dat het gelijk weer zo schreeuwerig wordt. Een echte musthave beauty én net zo Limited Edition als mama Sara herself, dus wacht zeker niet te lang met bestellen!
Oorspronkelijk heette dit artikel nummer 33032, maar omdat dit nogal een domme naam is voor een pant..
Met een account kun je altijd je bestellingen en artikelen terugvinden, een verlanglijstje aanmaken én profiteer je van nog veel meer voordelen!
Account aanmakenJe hebt nog geen artikelen in je Shoppingbag